четвер, 18 лютого 2021 р.
понеділок, 8 лютого 2021 р.
Ми - за безпечний Інтернет!
понеділок, 1 лютого 2021 р.
Скажемо палінню НІ!
відео тсн дослід ще рекомендації від МОЗ
Вейп — це перший крок до звичайних сигарет.
ВОЗ рекомендує заборонити продаж вейпу неповнолітнім.
Що таке ВОЗ? ВОЗ — це всесвітня організація охорони здоров’я. Основне завдання якої — вирішення міжнародних проблем охорони здоров’я населення Землі. ВОЗ — це найвищий орган на нашій Планеті, який займається питаннями охорони здоров’я.
ВОЗ відносить електронні сигарети, або вейп, до електронних систем доставки нікотину. Тобто, це такий своєрідний іграшковий паровозик, який втягує вагончиками в людину нікотин. Разом з нікотином завозять в людину пропіленгліколь з гліцерином, ароматизатори. У доповіді ВОЗ стосовно вейпу сказано, що кількість завезеного в організм нікотину може бути різною, від малої до великої, залежно від розчину, який застосовується, від виду вейпу, від характеру затяжок курця. Ну добре, завезли в організм людини нікотин, і що?
Нікотин може давати негативні наслідки під час вагітності та сприяти виникненню серцево-судинних захворювань, захворювань нервової системи та ракових хвороб. На погляд ВОЗ, цього достатньо для того, щоб застерігати дітей, підлітків, вагітних жінок та жінок того віку, коли вони можуть народжувати, від куріння як сигарет, так і вейпу.
В цій же доповіді сказано, що аерозоль вейпа не є всього лише «водяним паром», як це часто кажуть при рекламі. У ньому може міститися купа різних шкідливих речовин, як і у звичайних сигаретах.
Далі ВОЗ пише, що завдяки вейпу діти прилучаються до куріння. І це перша сходинка до переходу на звичайні сигарети. Тобто, те, що ми казали в першому аргументі. Тому підсумкові рекомендації ВОЗ в цій доповіді — заборонити продаж вейпу неповнолітнім.
Протипоказання для використання
Зрозуміло, з урахуванням того що в парі від електронних сигарет все одно міститься чимало шкідливих речовин, існують і деякі протипоказання щодо їх використання, які давно визначені в медичному та вейп середовищах. Так, електронні сигарети протипоказані неповнолітнім особам, оскільки в такому ранньому віці людина дуже нестійка перед набуттям шкідливих звичок, а нікотин, що міститься в деяких рідинах, і зовсім, може призводити до затримок у розвитку організму серед цієї вікової групи.
Чи потрібно говорити, що вейп категорично протипоказаний вагітним і годуючим матерям. Зрозуміло, якщо майбутня або годуюча мама ніяк не може знайти в собі сили і мотивацію для відмови від більш небезпечних сигарет, вона може замінити їх вейпом, але повинна розуміти, що все одно продовжить завдавати шкоду майбутній або новонародженій дитині.
Не підійде електронна сигарета і деяким курцям. Наприклад, це стосується тих людей, у яких є алергія або непереносимість деяких компонентів рідини. Ігнорувати світ смачного пара бажано і просто некурящим людям - адже навіть звичайні пустощі безнікотиновими рідинами можуть стати відправною точкою для переходу до паріння з нікотином або навіть паління сигарет. Як не крути, але вейп в цьому випадку теж можна назвати шкідливою звичною.